кадър: Диема Спорт Славия поднесе голямата изненада в 8-ия кръг на

...

Славия спечели с 1:0 срещу Лудогорец

кадър: Диема Спорт

Славия сервира огромната изненада в 8-ия кръг на efbet Лига с триумфа си над Лудогорец. " Белите " надделяха първенеца на България с 1:0, а единственото попадение в мача падна в 49-ата минута.

Отборът на Славия завоюва с 1:0 против Лудогорец в среща от 8-ия кръг на футболното ни състезание.

Още в 7-ата минута Ерол Дост можеше да изведе „ белите “ напред в резултата, само че ударът му от далечна отдалеченост мина над вратата.

След това Пиерос Сотириу направи два пропуща за гостите.

Второто полувреме стартира доста мощно за " белите ", които поведоха в резултата с гол на Тони Тасев в 48-ата минута.

Той стреля от към 25 метра и не остави никакви шансове на Серджио Падт.

В 57-ата минута основният арбитър Ивайло Стоянов сподели жълт картон на Мартин Георгиев след влизане на младока в краката на Текпетей.

Ситуацията обаче беше преразгледана от ВАР и Георгиев бе изпъден.

До края гостите от Разград се пробваха да трансформират резултата, само че не съумяха, а в 78-ата минута Радослав Кирилов пропусна да усили преднината на „ белите “, откакто ударът му срещна гредата.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.